RUS ENG
EESTI VALU SELTS
Seltsist Liitu Üritused Ajalugu Kirjandus Patsiendile Arstid Kontakt KONVERENTS 
Üldinfo Juhatuse liikmed Liikmed Protokollid EPS Põhikiri Toetajaliikmed

Gabovits


President
Boris Gabovits
Ida-Tallinna Keskhaigla 
Telefon: 6207944
Boris.gabovits@itk.ee 
Anestesioloog

Kaire_Pakkonen


Juhatuse liige
Kaire Pakkonen
SA Pärnu Haigla
Telefon: 4473473
Kaire.pakkonen@ph.ee
Anestesioloog, EFIC Councillor

Kunevich


 Juhatuse liige
 Maksim Kunevich
 Ida-Viru Keskhaigla  
 Maksim.Kunevits@ivkh.ee
 Anestesioloog 

 Juhatuse liige
 Mark Braschinsky
 SA Tartu Ülikooli Kliinikum
 Mark.braschinsky@kliinikum.ee 
 Telefon: 7318501 
 Neuroloog







Juhatuse liige
 Mare Kolk
 Põhja-Eesti Regionaalhaigla 
 Mare.kolk@regionaalhaigla.ee  
 Anestesioloog


Juhatuse liige
 Svetlana Ussova
 SA Tartu Ülikool Kliinikum
 Svetlana.ussova@kliinikum.ee. 
 Anestesioloog

 


 Juhatuse liige
 Katrin Gross-Paju

 Lääne-Tallinna Keskhaigla 
 Katrin.gross-paju@keskhaigla.ee. 
 Neuroloog

Sekretär
 Merle Paliale
 Ida-Tallinna Keskhaigla
 Merle.paliale@itk.ee 
 Valuravi õendustöö koordineerija
 Telefon:6207097








Aadress: Ravi 18, Tallinn